Кметът на Варна Иван Портних награди военнослужещи по повод празника на флота и 137 години от създаването на ВМС. На тържеството в Щаба на ВМС присъстваха Командирът на ВМС контраадмирал Митко Петев, както и зам.-областният управител Дияна Агностева. Кметът на Варна Иван Портних сподели своите впечатления от празника: „Празникът на Военноморските сили е празник и […]
