Тези дни евродепутатите от ПП ГЕРБ имаха „уникалния“ шанс да се снимат на обновения център на Варна, да позират усмихнати и щастливи до реновирания фонтан на площад „Независимост“. Непредубеден зрител на фотосесиите би си помислил, че заслугата на новата визия на центъра на Варна е тяхна. Трима евродепутати бяха облекли и тениски, с надпис „Варна […]
