Член на партия „Възраждане“, пожелал анонимност изпрати до редакцията на www.barometar.net писмо, което публикуваме без редакторска намеса: „Явно партията, в която членувам и на която доскоро вярвах, продължава да копае дъното. След последните разкрития за далаверите на нашия лидер, вместо да започнем някакъв процес по вътрешно самоочистване и катарзис, основните фигури във „Възраждане“ се държат […]
