Следващите 2-3 седмици ще е пикът, все по-тежко ще става. Не само не можем да разхлабваме мерките, а може и да се ожесточат. Предупреждението и предположениета са на премиера Бойко Борисов, който се включи на извънреден брифинг след редовния на генерал Мутафчийски. Той заяви, че очаква мига, в който Оперативният щаб ще му докладва три […]
