Премиерът Бойко Борисов разпореди на министрите да отстранят държавните служителите и експертите, които са споменати в журналистическо разследване, съобщиха от Министерския съвет. Отстраняването на всички държавни служители и експерти, които са споменати в журналистическо разследване на сайта „БиволЪ“ (за горене на документи – б.р.) да стане временно или в отпуск. Те се отстраняват за нередности […]
