Той бе категоричен, че изцепките на Багата не са били насочени лично към него. “Фънки му беше най-добрият приятел в къщата, Къци нямаше как да бъде атакуван, затова Багата се прехвърли върху мен”, каза Орлин. Той напълно оправда Багата и поведението му с думите: “Чест му прави, че ми се извини не само на мен, […]
