Очаквате ли Варна да се развива през следващите години?

Резултати

Зареждане ... Зареждане ...

В категория Любопитно

Ивет Лалова се класира за полуфиналите на европейското първенство по лека атлетика в Хелзинки

Най-бързата бяла жена в света – Ивет Лалова, направи перфектно бягане на 100 метра и се класира за полуфиналите на  европейското първенство по лека атлетика в Хелзинки. Българката заяви при пристигането си във финландската столица, че копнее да спечели златото и за момента върви по правилния пътИвет завърши на първо място в своята серия с резултат 11:08 секунди (след допълнителното пресмятане времето и бе сменено на 11:06) и си осигури коридор на полуфинала, който е основната атракция във вечерната сесия на първия ден от Европейското. Той започва в 20:05 часа тази вечер и след него ще стане ясно дали най-добрата ни спринтьорка ще се класира за големия финал, който е утре от 18:30 часа. Именно с името на Ивет Лалова са свързани и всички български надежди за медал в Хелзинки, тъй като Ваня Стамболова изобщо не излетя за Финландия заради контузия.