Цветя, радостно жужене, детски усмивки, горди родители – такава бе обстановката в днешната топла септемврийска утрин, когато в СУ „Васил Левски“ в гр. Долни чифлик бе открита учебната 2021/2022 година. Гости на тържеството бяха кметът на общината Красимира Анастасова, общински съветници, бивши учители и много родители. Знамената на България и на Европейския съюз бяха издигнати […]
