Странно е да се обвиняват за връзки с него, а да не казват какво му е лошото „Аман от тоя Пеевски бе! Стига ни занимавайте само с него…“ Много пъти съм чувал подобни реплики. И напоследък започнах да ги разбирам – какво толкова му е на този човек, че толкова се занимават всички с него. […]
