Министър-председателят на Унгария Виктор Орбан изпрати писмо до лидера на ПП ГЕРБ Бойко Борисов, в което изразява своята благодарност за отличното сътрудничество. Това става ясно в съобщение, публикувано в официалния сайт на председателя на партията Бойко Борисов. „Високо ценя приятелските и сърдечни лични отношения, на които се наслаждавахме през тези години“, пише Орбан. В писмото […]
