Резултати

Зареждане ... Зареждане ...

В категория България

13 годишната шампионка Симона Иванова с награда от кмета на Варна

Симона Иванова от варненския клуб Грация бе наградена с грамота от кмета на Варна Кирил Йорданов днес в присъствието на журналисти. Гимнастичката спечели 2 от 4-те титли в шампионата на уредите от държавното първенство по художествена гимнастика в зала „Универсиада”.В последния състезателен ден тя триумфира на обръч с оценка от 23,825 т. и на лента с 22,575 т. при девойките старша възраст. 13 годишната шампионка взе бронзов медал и на бухалки с 22,300 т., където първа стана Любомира Казанова (СК Илиана) с 23,125 т. В многобоя Симона остана пета, а титлата спечели Симона Недялкова от СК Илиана със сбор от 90,975 т. Шампионката си тръгна само с два сребърни медала – на обръч и на топка. Треньорката и Светлана Юриевна благодари на Община Варна за грижите за развитието на базата и клуба.